Beste O.B.C. ’ers,

Ook dit jaar doet onze vereniging weer mee met de Raboclubsupport actie! Dit is een actie waarbij de Rabobank een flink bedrag beschikbaar stelt voor clubs in de omgeving. Als je lid bent van de Rabobank krijg je een persoonlijke uitnodiging met unieke stemcode om jouw stem uit te brengen op clubs van jouw keuze.

Elk Rabobank lid krijgt 5 stemmen waarvan je er maximaal 2 op O.B.C. kunt uitbrengen. Afhankelijk van het aantal verkregen stemmen, krijgt onze club een bedrag uitgekeerd.

Wij vinden het fijn als je ook familie en vrienden die lid zijn van de Rabobank, vraagt om een of meerdere stemmen aan OBC te geven. Zo kunnen we zoveel mogelijk geld ontvangen voor onze club. Dus stem vooral op O.B.C.

Stemmen kan t/m 25 oktober! Voor meer info:

Rabo ClubSupport - Rabobank

Alvast bedankt voor jullie support.

Met vriendelijke groet,

Gerard Theunissen
Namens het Bestuur van O.B.C.